Студент Ненад Пантелић-добитник универзитетске стипендије за 2013.г.

29. 01. 2013

Ненад Пантелић, студент треће године Информационих технологија ФТН у Чачку, добитник је овогодишње стипендије коју додељује Фондација за стипендирање најбољих студената Универзитета у Крагујевцу. У току досадашњих студија Ненад Пантелић је остварио просечну оцену 9,62, што га је сврстало међу 12 награђених студената, који ће у наредних годину дана добијати месечну стипендију у износу од 15 хиљада динара.

univerzitetske stipendija

У оквиру обележавања Светог Саве – у Ректорату Универзитета у Крагујевцу уговоре о додели стипендија за 2013. годину најбољим студентима Универзитета уручила је проф. др Снежана Соковић, проректор за наставу и студентска питања Универзитета у Крагујевцу а свечаности поводом додељивања стипендија, поред ректора, проф. др Слободана Арсенијевића и ректорског колегијума присуствовали су декани факултета, родитељи, пријатељи и колеге награђених студената.