Завршена Универзитетска лига у малом фудбалу Победник екипа ФТН у Чачку

20. 12. 2012

Студентска екипа Факултета техничких наука у Чачку овогодишњи је победник Универзитетске лиге у малом фудбалу, студентском такмичењу на коме су учествовале екипе са девет  факултета Универзитета у Крагујевцу. У финалној утакмици екипа Факултета техничких наука након резултата 1:1, после извођења пенала савладала је екипу Економског факултета из Крагујевца резултатом 3:2.  За најбољег стрелца у лиги проглашен је капитен екипе  ФТН, Дејан Ћетеновић.

У току такмичења екипа ФТН је забележила седам победа и један нерешен резултат.

FTN pobednik univerzitetske fudbalske lige

Четири најуспешније екипе:

1.      Факултет техничких наука-Чачак

2.      Економски факултет-Крагујевац

3.      Природно математички факултет- Крагујевац

4.      Факултет педагошких наука-Јагодина

Шампионска титула момцима из Чачка омогућава учешће у репрезентативном тиму Универзитета у Крагујевцу.

Учешће студената ФТН на овој манифестацији омогућили су Студентски парламент и Факултет техничких наука.