Студенти ФТН Чачак освојили прво и треће место на Графијади у Требињу

25. 05. 2023

Студенти студијског програма Графичка техника  имали су прилику да ове године учествују на Графијади, која је одржана у Требињу  и на овом такмичењу остварили су одличне резултате.

Игор Младеновић, студент треће године Графичке технике, освојио је прво место у категорији „Визуелна израда насловнице књиге“, док је Јован Милошевић, студент друге године студијског програма Графичка техника,  био део тима који је освојио треће место у категорији „Дебата“.

Научни програм Графијаде ове године обухватио је такмичења у дебатовању, изради најкреативнијег фонта и визуелној изради насловнице књиге. На научним такмичењима учестовали су студенти високошколских установа из целе Србије. Честитамо свим студентима који су представљали ФТН Чачак.