За будуће студенте организована провера знања

20. 06. 2011

На Техничком факултету у Чачку у петак, 17. јуна  организована је бесплатна  провера знања  за кандидате који ће ове године на Техничком факултету конкурисати за упис у прву годину студија .

На пробном пријемном учествовало је око 170 кандидата који су решавали задатке и тестове из математике, физике, основа електротехнике, информатике и организације, а будући студенти имали су прилику да се упознају са процедуром реализације предстојећег званичног пријемног испита.

probni_prijemni

На шест акредитованих студијских програма на  Техничком факултету ове године има места за 250 буџетских и 50 самофинансирајућих студената, што је за 30 места више у односу на прошлу годину.

Пријављивање на конкурс за упис на Технички факултет биће 22., 23. и 24. јуна 2011. г. од 8 до 14 сати, а пријемни испит биће одржан 29. јуна у 11 сати..